ANNA MARIA виступили на великому благодійному вечорі в Італіі

31 лютого 2022 в Італіі відбувся великий благодійний концерт на підтримку України «Uniti per la Pace. Grazie Italia».

Співачки Анна Марія взяли участь в цьому концерті, та заспівали пісні українською та італійською.

Метою заходу була подяка Італії, яка прийняла багато сімей з України (зокрема з Маріуполя, Харкова, Запоріжжя, Луганську…) та збір коштів на лікування дітей, що стали жертвами війни.

Всі кошти, зібрані під час концерту, пішли у Всеукраїнську благодійну організацію «Мама і немовля», та будуть спрямовані на лікування 400 важкохворих дітей з України, що постраждали під час війни.

В концерті також взяли участь інші відомі українські артисти: Наталя Бучинська, Міла Нітіч, Михайло Грицкан, Володимир Гришко та декілька італійських співаків.

ANNA MARIA: «Це щастя, що навіть у такий складний час, ми маємо змогу співати і тим самим допомагати нашим людям, нашій державі та наближати перемогу України. Ці концерти… вони зовсім інші, зовсім інше відчуття на сцені. Переповнює гордість за кожного українця, бо ми сильні, відважні і незламні.
І незважаючи ні на що, наша українська пісня буде звучати на весь світ! Співали наші «Твоє Місто», «Саме Ті», «Все Буде Добре», а також співали італійською і дякували Італії за допомогу українським родинам».

Публіка, серед якої були українці та італійці дуже гаряче сприйняли виступ сестер Анни та Марії, співали разом відомі пісні дуету «Саме Ті» , «Все Буде Добре» та дійсно, були однією великою дружньою родиною.

Загалом, це вже не перший виступ ANNA MARIA на підтримку України в Італії.

Сестри ще у квітні виступили на великому заході, присвяченому святу Великодня, що об’єднав багато сімей з України, яким надала тимчасовий прихисток Італія. В червні та липні сестри провели декілька концертів та зустрічей із сім’ями з найбільш постраждалих міст України.

Анна Марія діляться, що для них дуже важливо співати, спілкуватися та підтримувати українців, музикою піднімати бойовий дух та віру у майбутнє, та попри весь біль і розпач, бачити світло в очах наших людей та дітей.

TOP