BIO

ANNA MARIA / АННА МАРІЯ (дует) — український музичний дует сестер-близнючок Анни та Марії.

Співачки, музиканти, авторки пісень.

Виконують музику в стилі поп, інді-поп, соул, фанк.

Унікальною особливістю дуету є те, що сестри співають 20-ма мовами світу. Співачки віддають перевагу тільки живому звуку.

Фани сестер завжди відмічають особливий музичний стиль Анни і Марії, потужні голоси, а також унікальну харизму та енергію, яка відрізняє їх від інших артистів.

ANNA MARIA виступали для тисяч людей по всьому світу (Україна, Німеччина, Франція, Італія, Іспанія, Азербайджан, Турція, Китай, Казахстан, Польща, Кіпр, Вірменія, Греція, Ізраїль, Латвія…)  

Анна Марія — фіналісти Національного відбору Eurovision 2019 , заслужені артистки  Автономної республіки Крим (звання присуджено у 2005 році), переможниці телепроекту «Шанс» ,  участниці шоу «Голос», гості Міжнародного фестивалю Rendez Vous Лайми Вайкуле в Юрмалі .

На рахунку дуету альбом «РАЗНЫЕ» (13 пісень, більша частина яких написана сестрами) та сингли «Саме Ті», «Light Up» (відеокліп на неї відзнято у співпраці із непереможним українським чемпіоном з боксу Олександром Усиком), «Долонями», «My Road», «Все Буде Добре», «Твоє Місто», «Тримай Мене» (записана у співпраці із піаністом Євгеном Хмарою), «Ми Сховаємось», «Чому», «Совпали», «Мурашки», «Знаєш Ти» (записана у співпраці із Мілошем Єлічем),…

Пісня «Ми Сховаємось» стала саундтреком до серіалу «Київ вдень та вночі».

Сингл «Все Буде Добре» увійшов в Топ 100 Radio Hits Ukraine .

Сингл дуету «Саме Ті» увійшов в 10-ку кращих українських пісень, і понад 8 тижнів трималася у хіт-парадіЧервона Рута .

Головним героєм нового клипу на сингл «Light Up» став непереможний украиїнський боксер, абсолютний чемпіон світу, гордість України — Олександр Усик .

Пісні дуэту ANNA MARIA звучать на радіостанціях Hit FM, Перець FM, Наше радіо, Авторадіо, Люкс FM, радіо NRJ, Power FM…

Кліпи — в эфіре музичних каналів Music BOX Ukraine, M1, M2.

ANNA MARIA підтримують благодійні проекти та концерти всією Україною та благодійні концерти на підтримку України в Європі («Burns Night», «Діти за майбутнє України», «Назустріч Мріі», концерти в дитячих домах та школах; концерти із благодійним фондом «Tabletochki»; концерти на підтримку дітей, що борются із раком, «Помоги ребенку жить», «Подаруй надію», «Наощупь», etc)

АННА МАРІЯ мають дві вищих освіти.

Обидві сестри — випускниці Академії естрадного та циркового мистецтв (естрадный вокал), а також Національної Юридичної Академії ім. Я.Мудрого. 

Свій перший сольний концерт сестри дали в 16 років в рідному місті Сімферополі. Всі кошти від продажу квитків були направлені на відродження собору Олександра Невського.

Після участі в телепроекті «Шанс» дали спільний сольний концерт в Криму із лідером гурту «Скрябін» — Кузьмою. Частина коштів від продажу квитків була направлена у відділення гематології дитячої лікарні. 

Сестри грають на фортепіано, гітарі та на даний момент вчаться грі на барабанах.

Злиття їхніх голосів, коли вони гармонують, може захоплювати дух, але те саме можна сказати і про меседжі, що стоять за їх піснями, теми, які надихають як на внутрішній самоаналіз, так і на радість життя.

«Нам подобається спостерігати за тим, як музика змінює ністрій людей.  Музика — це та сила, яка здатна впливати. Як мінімум, на душевний стан, на розум людей та на їх відношення один до одного.  Тому ми дуже полюбляємо виступи наживо. Вони завжди різні. Але це справжній наркотик.»

TOP