Anna Maria завітали із концертом у модульне містечко

Напередодні Нового року українські артисти, разом із волонтерами та Міжнародним благодійним фондом «F Generation» приїхали до модульного містечка у місто Васильків (Київська область) зробити невеличке свято для людей, які на власні очі побачили і відчули справжнє пекло війни.

Сестри ANNA MARIA теж приїхали підтримати та заспівати для дорослих та дітей із Бахмуту, Волновахи, Маріуполя, Чугуїва, Запоріжжя, Лисичанська…

Співачки виконали декілька пісень для тих, хто зібрався, а коли говорили слова і побажання для цих людей, не змогли стримати сліз.

MARIA: «Неможливо стримати сльози… Стільки історій ми сьогодні почули. До нас підійшов після концерту дідусь, він з Бахмуту. Він живе зараз у цьому модульному містечку. І в нього текли сльози. Скільки йому довелося пережити… Хотілося обіймати кожну людину, яка була там, кожну дитину. Там люди з різних куточків України — Волноваха, Лисичанськ, Маріуполь, Запоріжжя, Бахмут, Чугуїв… Ми самі плакали і не могли стриматися. Але попри все приїхали створити святковий настрій, подарувати свої пісні та поспілкуватися із дітьми. Ці моменти ми запамʼятаємо на все життя.»

TOP