ANNA MARIA заспівали на одній сцені з легендарними Secret Service

Український дует сестер-близнючок ANNA MARIA, перебуваючи на гастролях у Латвії (м.Рига), зустрівся на одному концерті із зірками вісімдесятих — шведським гуртом Secret Service, який став знаменитим завдяки хіту «Flash In The Night.

Концерт відбувся на найбільшій концертній арені Риги — Mežaparks Arena Riga.

Після виступу Анні Марії вдалося поспілкуватися з музикантами гурту. Сестри також у своїїх соцмережах опублікували спільне фото із Secret Service із прапором України в руках.

«Нам дуже приємно, що в Латвії ми відчули не лише підтримку глядачів, а й таких суперзірок, як Secret Service. Це один із гуртів, на музиці яких ми росли. Коли ми спілкувалися за лаштунками, соліст гурту сказав: «Ми думаємо про Україну кожен день. Сподіваємося, вже скоро зможемо зустрітись із вами на одній сцені у Києві», — сказали співачки.

Прапор України з підписом групи Secret Service та кількох інших легендарних артистів сестри Anna Maria планують віддати на аукціон, щоб допомогти дітям-художникам із гарячих точок України.

Це вже не перший раз, коли Анна і Марія виступають у Латвії. Раніше сестри виступали в Юрмалі на фестивалі Лайми Вайкуле (Laima Rendezvouz). А у січні 2023 року дали благодійний тур для українських родин-переселенців у Латвії.

TOP